GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 8146291
nr 814 6291
Skålfat
fajans, 1700-/1800-tal, dia 23
Kondition: nagg
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 mars 2013
kl 18:59:10
14/3 12:51:52
100 kr
18/3 18:11:12